18 آگوست

بهترین جراح بینی گوشتی

 بهترین جراح بینی گوشتی

از مراحل اولیه جراحی زیبایی بینی انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی می باشد که از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد برای کسب نتایج و مورد رضایت.

جراحی بینی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی می باشد که با توجه به ساختار بینی به منظور رفع ایرادات ظاهری با حفظ عملکرد بینی انجام می شود و نتیجه جراحی بینی گوشتی علاوه بر عملکرد جراح بینی گوشتی به نوع پوست و میزان جوابدهی به عمل جراحی بینی بستگی دارد.

می توان گفت که با انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی می توان با اطمینان خاطر بیشتری به انجام جراحی زیبایی بینی اقدام کرد.

بهترین جراح بینی گوشتی

ویژگی بهترین جراح بینی گوشتی

جراح بینی گوشتی باید در زمینه جراحی های بینی گوشتی نتایج موفقیت آمیز و رضایتمندانه ای داشته باشد.

بهترین جراح بینی باید مهارت و و دقت کافی داشته باشد تا نتیجه مطلوب و مورد رضایت حاصل شود چرا که جراحی بینی گوشتی به دلیل داشتن غضروف ظریف و پوست ضخیم از جمله جراحی های بینی سخت به شمار می رود.

جراح بینی گوشتی با به کار بردن تکنیک های جراحی بینی و علم زیباشناسی بهترین نتیجه را ایجاد خواهد کرد.

جراح بینی گوشتی باید صبر و حوصله داشته باشد و به انتظار و خواسته بیمار گوش کند و راجع به مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی ، فرد را آگاه کند.

جراح بینی پهن یا گوشتی تغییراتی که روی بینی انجام می دهد را برای فرد بازگو کرده و فرد را از نتیجه عمل بینی مطلع خواهد کرد.

باید متذکر شد که افرادی با بینی گوشتی باید انتظار واقع بینانه ای از نتیجه جراحی زیبایی بینی داشته باشند.

خصوصیت بینی گوشتی

بینی گوشتی به بینی گفته می شود که دارای حالت پهن و بزرگ جلوی بینی ، پوست ضخیم و چرب نوک بینی و داشتن بافت ضعیف غضروف با حالت ارتجاعی می باشد.

برای رفع ایرادات بینی روی اسکلت و استخوان بینی تغییرات اعمال می شود و به دلیل داشتن پوست ضخیم نتیجه تغییرات اعمال شده روی اسکلت بینی قابل مشاهده نمی باشد.

جراحی بینی گوشتی در گذشته کاهنده بوده به این معنی که با برداشتن غضروف و بافت استخوان انجام می گرفت اما امروزه جراحی بینی گوشتی با تقویت غضروف و بافت ضعیف بینی تغییرات اعمال می شود و بینی فرم خواهد گرفت.

بافت افزودنی غالباً از تیغه بینی برداشته می شود و در مواردی ممکن است تیغه بینی غضروف نداشته در نتیجه می توان از غضروف گوش استفاده کرد.

هزینه عمل بینی گوشتی

هزینه عمل بینی گوشتی با توجه به ساختار بینی دستمزد جراح بینی، هزینه کلینیک و اتاق عمل در افراد مختلف متغیر می باشد.

دکتر مریم اسماعیلی

جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی – جراح پلاستیک بینی

جراحی بینی – جراحی زیبایی بینی – جراح بینی

درباره نویسنده

dresmaeli
دکتر مریم اسماعیلی جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی – جراح پلاستیک بینی

پاسخ

هجده + چهارده =