01 ژانویه

جراحی بینی شبیه یک عکس

جراحی بینی شبیه یک عکس

جراحی بینی شبیه یک عکس : برخی افرادی که اقدام به جراحی بینی می نمایند با دیدن عکس قبل و بعد اشخاص و انتخاب یک عکس از مدل بینی عمل شده به مطب مراجعه می نمایند.

انتظار این افراد این است که جراحی بینی شبیه یک عکس داشته باشند و اصرار دارند که نتیجه جراحی زیبایی بینی آن ها دقیقا شبیه عکس یا شخص مورد نظر شود.

بینی عضوی است که در مرکز صورت قرار دارد و کوچکترین ایراد آن در چهره قابل مشاهده است و تاثیر بسزایی در زیبایی چهره فرد خواهد داشت.

جراحی بینی شبیه یک عکس

جراحی بینی شبیه یک عکس آری یا نه

افرادی که با یک عکس به مطب مراجعه می کنند این موضوع را باید در نظر داشته باشند که هر فردی دارای خصوصیات ظاهری منحصر به فردی است اما همراه داشتن یک عکس می تواند به عنوان یک الگو باشد تا جراح بینی به سلیقه فرد و انتظار فرد از جراحی بینی پی ببرد.

نیز باید توجه داشت که جراحی انواع بینی دارای نتایج یکسان و مشابه نخواهد بود و دلایل آن که جراحی بینی استخوانی و جراحی بینی گوشتی متفاوت می باشد به این خاطر است که بینی استخوانی دارای پوست نازک و غضروف مستحکمی است، اما بینی گوشتی دارای پوست ضخیم و غضروف نازک و ضعیفی است.

مورد مهم دیگر تناسب بینی با دیگر اجزای صورت می باشد که اگر بینی بیش از حد کوچک شود علاوه بر نداشتن زیبایی در چهره از زیبایی چهره نیز می کاهد.

عوامل موثر در نتیجه جراحی شبیه یک عکس

زمانی نتیجه جراحی شبیه یک عکس یا شخص خاص خواهد شد که نوع بینی ، جنس بینی ، حالت و فرم غضروف ، نوع پوست و ضخامت آن ، پره های بینی و اندازه سوراخ های بینی با مدل مورد نظر هماهنگ و یکسان باشد.

نتیجه جراحی زیبایی بینی

برای اینکه عمل بینی موفقی داشته باشیم به طوری که عملکرد بینی حفظ شود و بینی متناسب با اجزای صورت ایجاد گردد، انتخاب را به عهده جراح بینی بگذارید تا بهترین نتیجه را با توجه به آناتومی صورت برای فرد ایجاد نماید.

جراح بینی دیدگاهی کلی از نتیجه جراحی بینی به فرد خواهد داد و به فرد اعلام خواهد کرد که بعد از عمل جراحی ، فرم بینی چگونه خواهد شد.

جراح بینی با تجربه تغییرات را به نحوی اعمال خواهد کرد که بینی با کل صورت همخوانی داشته باشد و میزان زیبایی چهره را افزایش دهد.

دکتر مریم اسماعیلی

جراحی بینی – جراحی زیبایی بینی – جراح بینی

درباره نویسنده

dresmaeli
دکتر مریم اسماعیلی جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی – جراح پلاستیک بینی

پاسخ

5 × پنج =