16 اکتبر

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی : جراحی زیبایی بینی یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در دهه اخیر است. بخاطر این تعداد زیادی از مردم دنبال این جراحی زیبایی هستند. رعایت تناسب بینی با سایر اجزای صورت و فرم صورت بعد از جراحی بینی نکته مهمی محسوب می شود.

جراحی بینی فانتزی یا عروسکی درافرادی که صورت بزرگ و اجزا صورت بزرگی دارند توصیه نمی شود. جراحی بینی فانتزی نوعی جراحی زیبایی است که نتیجه آن  بینی کوچک ، سربالا و دارای کمی قوس است. باید به این نکته توجه داشت که امکان کوچک نمودن بیش از حد بینی و بالا بردن زیاد نوک بینی در یک بینی بزرگ و گوشتی وجود ندارد.

جراحی بینی فانتزی در بین زنان طرفداران بسیار زیادی دارد در حالیکه امکان این نوع عمل بینی در تمام افراد وجود دارد حتی افرادی که دارای بینی گوشتی می باشند . در بینی گوشتی بخاطر اینکه پوست بینی بسیار ضخیم است تغییراتی که در بینی ایجاد می شود را به خوبی نشان نمی دهد در نتیجه جراحی بینی در این نوع بینی طبیعی عمل شده است.

جراحی بینی فانتزی

بینی سرسره ای

افرادی که درخواست جراحی بینی فانتزی را دارند اگر بعد از جراحی زیبایی بینی از ظاهر بینی خود راضی نباشند و تصمیم به ترمیم بینی خود بگیرند عمل جراحی ترمیمی بینی در این افراد بسیار مشکل خواهد بود.

چون در جراحی بینی از نوع فانتزی بینی خیلی کوچک گردیده است در نتیجه جراح بینی کار مشکلی را در پیش دارد و باید به بهترین جراح بینی فانتزی مراجعه نمایید تا نتایج مطلوب برای شما حاصل گردد.

بینی عروسکی چه شکلیه یا بینی فانتزی چه شکلیه ؟ از مشخصه های بینی های فانتزی کوچک بودن بسیار آن ، نوک تیز بودن ، سربالایی و قوس می باشد.

بینی های فانتزی سوراخ های کوچک و تیغه بسیار نازکی دارند در جراحی بینی های فانتزی یا عروسکی ظرافت و دقت زیادی به کار برده می شود. جراحی بینی عروسکی به مهارت بالای بهترین جراح بینی نیاز دارد.

بینی نیمه فانتزی

بینی نیمه فانتزی چیست ؟ بینی نیمه فانتزی بینی است که بین دو حالت طبیعی و فانتزی باشد.

نه زیاد مشخصه های فانتری رو دارد و نه آقدر طبیعی است که مشخص نشده باشد که عمل جراحی زیبایی بینی انجام شده است.

جراحی بینی فانتزی 2

خصوصیات مشترک بین بینی طبیعی و نیمه فانتزی

  • در ساختار هر دو استاندارد رعایت شده است.
  • مشکلات تنفسی و بویایی در هیچکدام وجود ندارد.
  • هر دو بینی کاملا سالم عمل می کنند.

تفاومت جراحی بینی طبیعی و نیمه فانتزی

  • در افرادی که جراحی زیبایی بینی طبیعی داشته اند اولا از زیبایی بینی برخوردارند ثانیا مشخص نیست که عمل شده است.
  • در افرادی که جراحی بینی نیمه فانتزی داشته اند اولا تغییرات زیادی در ظاهرشان پدیدار گشته ثانیا بینی جراحی شده جلب توجه می کند و افراد با مشاهده عکس بینی عمل شده زیبا سوال می کنند که عمل جراحی بینی کجا انجام گرفته است.

جراحی بینی فانتزی 3

نتیجه جراحی بینی فانتزی

در صورتی نتیجه جراحی بینی فانتزی موفقیت آمیز خواهد بود که فرد دارای ایده آل ترین نوع بینی از نظر پوست و بافت و غضروف برای جراحی بینی باشد.

انجام عمل بینی فانتزی توسط بهترین جراح بینی نیز مورد دیگری است که باید در انتخاب آن دقت نماییم چون بهترین جراح بینی با در نظر گرفتن تناسب بینی با دیگر اجزای صورت و حفظ عملکرد طبیعی بینی عمل بینی را انجام خواهد داد.

با این شرایط جراحی زیبایی بینی فانتزی در دراز مدت نیز دارای نتایج مطلوب خواهد بود.

نکاتی در مورد جراحی بینی فانتزی

جراح بینی با اولویت قرار دادن سلامت فرد و عملکرد تنفسی بینی جراحی بینی فانتزی را انجام می دهد.

فرد با توجه به نوع و پوست بینی خود باید انتظار منطقی از نتیجه جراحی بینی خود داشته باشد.

داشتن بینی کوچک تر دلیل بر زیبایی نیست فرم و سایز بینی باید متناسب با دیگر اجزای چهره باشد تا جلوه ای زیبایی داشته باشد.

به جراح بینی اصرار نکنید که بیش از حد بینی را کوچک و سر بالا کند چون ممکن است با بیش از حد کوچکتر کردن بینی دچار اختلال در تنفس شوید.

جراحی بینی فانتزی مناسب افرادی است که دارای اجزای صورت کوچک و عروسکی هستند.
 

 

دکتر مریم اسماعیلی

جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی – جراح پلاستیک بینی

جراحی بینیجراحی زیبایی بینیجراح بینی

 

درباره نویسنده

dresmaeli
دکتر مریم اسماعیلی جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی – جراح پلاستیک بینی

پاسخ

8 + 13 =