08 ژانویه

جراحی زیبایی بینی استخوانی

جراحی زیبایی بینی استخوانی

جراحی زیبایی بینی استخوانی نوعی جراحی پلاستیک بینی می باشد که غالبا به منظور برداشتن قوز روی بینی انجام می شود و تاثیر بسزایی در تغییر ظاهر فرد و بالاتر رفتن اعتماد به نفس فرد خواهد داشت.

تعریف بینی استخوانی

به بینی های دارای پوست نازک به طوری که بافت و غضروف زیرین آن قابل لمس و مشاهده کردن باشد و از نظر ساختاری غضروف و استخوان مقاومی داشته باشند، بینی استخوانی گفته می شود.

سن مناسب انجام جراحی زیبایی بینی استخوانی

به طور کلی سن مناسب انجام جراحی زیبایی بینی بعد از سن 18 سالگی می باشد که بافت و استخوان بینی به طور کامل رشد کرده باشد و بعد از جراحی بینی دستخوش تغییراتی نشود.

جراحی زیبایی بینی استخوانی

نحوه جراحی زیبایی بینی استخوانی

ابتدا فرد در جلسه مشاوره انتظارات خود را از جراحی بینی خود بیان خواهد نمود و بهترین جراح بینی بعد از معاینه نمودن بالینی بینی روش مناسبی را برای ایجاد نتایج مطلوب انتخاب خواهد نمود.

جراح بینی خوب برای دسترسی به ساختمان کلی بینی با توجه به انتخاب یک از تکنیک های جراحی بینی به روش باز و جراحی بینی به روش بسته برش هایی را ایجاد خواهد نمود.

بعد از جدا کردن پوست از ساختمان بینی تغییرات استئوتومی در جراحی بینی را اعمال خواهد کرد و ایرادات بینی را برطرف می نماید.

بعد از اعمال تغییرات پوست را بدون هیچ تغییری سر جای خود قرار خواهد داد و پوست به دلیل خاصیت ارتجاعی که دارد به استخوان بینی می چسبد و سپس بینی با چسب زدن و گذاشتن اسپلینت پانسمان خواهد شد.

هزینه جراحی زیبایی بینی استخوانی

هزینه عمل بینی استخوانی بسته به میزان تغییرات استئوتومی و پیچیدگی جراحی بینی و میزان مهارت جراح بینی در افراد مختلف متفاوت می باشد.

هزینه جراحی بینی در جلسه مشاوره حضوری بعد از معاینه بینی به فرد اعلام خواهد شد.

دکتر مریم اسماعیلی

جراحی بینی – جراحی زیبایی بینی – جراح بینی

درباره نویسنده

dresmaeli
دکتر مریم اسماعیلی جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی – جراح پلاستیک بینی

پاسخ

هجده + 4 =