16 اکتبر

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی : جراحی زیبایی بینی یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در دهه اخیر است. بخاطر این تعداد زیادی از مردم دنبال این جراحی زیبایی هستند. رعایت تناسب بینی با سایر اجزای صورت و فرم صورت  بعد از جراحی نکته مهمی محسوب می شود.

جراحی بینی فانتزی یا عروسکی درافرادی که صورت بزرگ و اجزا صورت بزرگی دارند توصیه نمی شود. جراحی بینی فانتزی نوعی جراحی زیبایی است که نتیجه آن  بینی کوچک ، سربالا و دارای کمی قوس است. باید به این نکته توجه داشت که امکان کوچک نمودن بیش از حد بینی و بالا بردن زیاد نوک بینی در یک بینی بزرگ و گوشتی وجود ندارد.

جراحی بینی فانتزی در بین زنان طرفداران بسیار زیادی دارد در حالیکه امکان این جراحی در تمام افراد وجود دارد حتی افرادی که دارای بینی گوشتی می باشند . در بینی گوشتی بخاطراینکه پوست بینی بسیار ضخیم است تغییراتی که در بینی ایجاد می شود را به خوبی نشان نمی دهد در نتیجه جراحی این مدل بینی ها طبیعی است.

 

جراحی بینی فانتزی

 

افرادی که درخواست جراحی بینی فانتزی را دارند اگر بعد از انجام این جراحی از ظاهر بینی خود راضی نباشند و تصمیم به ترمیم بینی خود بگیرند عمل جراحی ترمیمی بینی در این افراد بسیار مشکل خواهد بود. چون در جراحی بینی از نوع فانتزی بینی خیلی کوچک گردیده است در نتیجه جراح  کار مشکلی را در پیش دارد.

از مشخصه های بینی های فانتزی کوچک بودن بسیار آن ، نوک تیز بودن ، سربالایی و قوس می باشد.

بینی های فانتزی سوراخ های کوچک و تیغه بسیار نازکی دارند در جراحی بینی های فانتزی یا عروسکی ظرافت و دقت زیادی به کار برده می شود.این نوع جراحی به مهارت بالای جراح بینی نیاز دارد.

بینی نیمه فانتزی

بینی نیمه فانتزی بینی است که بین دوحالت طبیعی و فانتزی باشد.

نه زیاد مشخصه های فانتری رو دارد و نه آقدر طبیعی است که مشخص نشده باشد که جراحی شده است.

خصوصیات مشترک بین بینی طبیعی و نیمه فانتزی

  • در ساختار هر دو استاندارد رعایت شده است
  • مشکلات تنفسی و بویایی در هیچکدام وجود ندارد
  • هر دو بینی کاملا سالم عمل می کنند

تفاومت جراحی بینی طبیعی و نیمه فانتزی

  • در افرادی که جراحی بینی طبیعی داشته اند اولا از زیبایی بینی برخوردارند ثانیا مشخص نیست که عمل شده است.
  • در افرادی که جراحی بینی نیمه فانتزی داشته اند اولا تغییرات زیادی در ظاهرشان پدیدار گشته ثانیا بینی جراحی شده جلب توجه می کند و افراد سوال می کنند که عمل جراحی کجا انجام گرفته است.

دکتر مریم اسماعیلی

جراحی بینی – جراحی زیبایی بینی – جراح بینی

درباره نویسنده

پاسخ

20 + پنج =